Sila muža.

Vravíte!…povedal si, že ma budeš milovať a starať sa o mňa, povedal si, že budeš tu keď budem sama, povedal si, že to zvládneš a mesto toho si na to zabudol. Samé povedal si, samé mal si to, samé očakávania …milé dámy, ale zabudli ste na jedno, že aj muži chcú byť milovaní bez podmienok a pocitov zlyhania.

Jednoducho iba tu byť. Muž a žena sú rozdielne energie, muži potrebujú jednoduchosť, nepotrpia si na dokonalosti, iba na prežitom okamihu. Nepotrebujú mať splnených 20 bodov, aby mohli isť von so svojimi deťmi, oni jednoducho pôjdu, prežijú spoločný okamih vytvoria spomienky, radosť a hotovo. Nekomplikujú to.

Milá žena, to len ty si myslíš, že to tak chce tvoj muž, nie,… nie je to tak, lebo rozcuchané vlasy, spoločná káva na stole, ktorý zďaleka nevonia po čistiacom prostriedku je pre nich niečo, čo im vytvára pocit, že ich vnímame ,jednoducho sme tu …teraz.

Robíme milión veci, ale len tu jednu nie,… presne tu ktorú chce a to je byť neprehliadaný, byť tu vtedy, keď máju z času na čas depku, nerobiť pravidla, pravidlo je znakom povinnosti a to moc nemusia. Milá žena,…muž ma právo byť otcom, mužom, tvojím milencom a zároveň silným článkom rodiny. Tak mu to dovoľ a povedie ťa.

Neber mu právo milovať ťa,… je rovnako dôležitý pre teba, deti, matku, rodinu… ako aj ty pre neho,… milovaná žena. Vzťah je vždy o dvoch. Preto sa vzájomne rešpektujte, ak niečo pokazíte, napravte to. Povedzte prepáč mrzí ma to, mám zlý deň, nedarí sa nám v práci, som unavená ,…požiadajte ho o pomoc, radu, komunikujte s ním. Verím, že tento pohlaď ľudom pomôže v partnerskej kríze, nebojte sa naprávať, zákon lásky nejestvuje, láska je neobmedzená, bezhraničná. Nepozná silnejšieho súpera. Obaja ste rovnováha celku .Tak šup povedať mu ako ho milujete.

Moon
Volám sa Moon, som spirituálna koučka a mentorka holistického učenia, toto učenie akceptuje človeka ako celok: má štyri dimenzie (telesnú, duševnú, spoločenskú a duchovnú) a tie treba plne akceptovať a podporovať. Jedine tak docielime zmenu v živote. Mám niekoľko ročnú prax ktorá bola a je bohatá na skúsenosti či zážitky, ktoré veľakrát nejde logikou vysvetliť...