Náramky

Ponukám vám (moju tvorbu) vytvorenie vášho DNA duchovného a duševného náramku na mieru, pre človiečika podľa jeho karmy, záťaže čakier, chodu duše, karmického a osudového programu.
Tento náramok je obohatený aromaterapiou podľa vlastnosti jeho duchovného učenia.
Výroba a výpočet takéhoto náramku je cca 2 až 3 týždne.
Dodržujem pri výrobe a čítaní energie aj fázu luny, preto je doslova tento náramok duchovným a osobným sprievodcom.
Ma za úlohu pomáhať, chrániť nabíjať pozitívnou energiou, pomôcť zvládnuť hmotu čiže pozemské učenie a prežitky tela a mysle+ je obrovským radcom cez pocity stav emócii a mysle.
Pomáha zviazať karmu a nastaviť osud človeka podľa jeho vlastného zámeru a osobnej vibrácie, zväzuje negatívne energie, ale aj kliatby, porobenia, krivé slova a energetické upírstvo.
Zlu energiu vracia majiteľom ich zlého zámeru voči vám.
Podporuje radosť, hojnosť, šťastie, zdravie a mnoho iného.
Výpočet si vždy robím sama, preto do kontaktu s náramkom prichádzam iba ja a vy hneď, po jeho prijatí odo mňa, koráliky z polodrahokamov sú očistene a energeticky nabite, o očistu sa starám znova ja, dodržujem fázu luny, čistenia z pohľadu vlastnosti kameňa a ich vibrácie.
V láske ich rešpektujem ako bytosti.
Preto sa aj o moje korálky vždy starám s láskou a starostlivo ich vyberám.
Moje náramky sú jedinečne pre ich vlastnosť a ich zámer a môj osobitný spirituálny prístup k samotnému dielu, myšlienke a tvoreniu.
Hlavne ku každému náramku pristupujem s rešpektom k jeho majiteľovi, preto náramky odo mňa nemajú žiadnu genetickú a energetickú záťaž z mojej Aury/bohužiaľ mnoho náramkov a kameňov to má od ľudí čo sa ich dotýkali, alebo len myšlienkovo pri nich premýšľali, cítili a vlastne boli, to úplne stačí, aby sa kameň zaťažil v predajni, pri transporte, pracovníkov obchodu a veľkoskladu/.
Moje náramky od prvej sekundy vedia komu patria./čiže majiteľ náramku, objednávky/
Preto verím, že moje náramky sú liekom a balzamom pre vašu dušu aj telo. Ak vás moja práca zaujala a tužíte mať odo mňa vaše duchovne dvojča, napíšte nám, v láske vám váš náramok vyrobím. Info v správe na FB stránke a na emaili, poprípade nám zavolajte.

Moon
Moon
Volám sa Moon, som spirituálna koučka a mentorka holistického učenia, toto učenie akceptuje človeka ako celok: má štyri dimenzie (telesnú, duševnú, spoločenskú a duchovnú) a tie treba plne akceptovať a podporovať. Jedine tak docielime zmenu v živote. Mám niekoľko ročnú prax ktorá bola a je bohatá na skúsenosti či zážitky, ktoré veľakrát nejde logikou vysvetliť...