Energetické náramky.

Ďakujem za prečítanie.

Venujem sa duchovnej tvorbe cez videnie tretieho oka. Vyrábam náramky z polodrahokamov podľa kódu tvojej duše, rada vyrobím aj ten tvoj.

Moje náramky sú jedinečné, nakoľko sú tvojou kópiou tvojho vnútra, minulého života, tvojho životného poslania a osudu prepojeného na karmu. Aj šperk môže byť vyrobený na mieru cez kód duše .

Výpočty si robím sama. Ako? Napojím sa na tvoje minulé životy, prítomné bloky a vyrobím náramok podľa sily kameňov ktoré majú tie iste vibrácie ako ty, ako tvoje čakry a podľa toho, čo kameň dokáže. Vďaka tomu ťa náramok bude viesť k správnym veciam, rozhodnutiam a život sa zlepší. Začneš mať vyššie vibrácie a do života si začneš priťahovať lepšie situácie, možnosti, dianie, hojnosť, zdravie, lepšie vzťahy, stabilitu partnerstva. (vyrábam aj partnerské náramky a rodinné náramky)

Náramok ti pomôže spracovať neúspech, smútok, karmu, napraviť osud, vytvoriť životný zámer podľa programu tvojej duše. Bude ti radiť cez intuíciu, ochraňovať ťa, podporí ťa vibračné aj energeticky, tvoje telo a dušu dostane do rovnováhy vďaka tomu sa okolo tebe vytvorí filter voči nepravostiam. Posilní tvoju Auru a očistí čakry.Pomôže ti posilniť rodokmeň a požiada tvojich predkov o pomoc voči tvojim životným udalostiam a dianiu.

Náramok duchovného DNA tvorím cez radu a pomoc tvojho duchovného sprievodcu a žiadam bytosti svetla o pomoc pri jeho tvorbe podľa vibrácií kameňov ktoré frekvenčné ladia s tvojou esenciou tela a mysle. (vždy si žiadam povolenie) Kamene dokážu pomôcť pri všetkom, sú dobrí učitelia a liečitelia. Moje náramky sa postarajú o tvoje telo(emócie, bloky, choroby) aj dušu(osobný rast, plán duše, étericky svet okolo teba)Ak ťa moja ponuka zaujala, napíš. Vytvoríme aj ten tvoj.

Kamene sú vždy očistené a nabité, poznajú svojho majiteľa (energeticky) a preto dokážu ignorovať bloky, energie od iných ľudí, tým pádom nie sú energeticky zaťažený, ale pomáhajú výhradne človeku ako priateľovi, ktorý ich má. Všetko čo je voči vám vysielané,… náramok zviaže a pošle to človeku ktorý to smerom k vám posiela,(porobenia, závisť, hnev, ohovárania, krivdu, zlý zámer) doslova vytvára ochranný štít.Náramok je posilnený aromaterapiou ktorá je vlastne vôňou tvojej duše.

Vôňa ťa dokáže ukludniť a dodá ti silu a pomôže ti pri sebe láske a vnímaní seba. Vôňa je priateľ ktorý vždy vie akú intenzitu vône potrebuješ. Je silná ak chce podporiť a jemná ak ti dáva priestor veriť si. Náramky som sa rozhodla vyrábať, aby ľudia mali pri sebe jedinečného priateľa a pomocníka na ich životnej ceste. V dobe transformácie je to doslova základná pozemskospirituálna výbava, ktorú je dobre mať pri sebe.

Info v správe na fb stránke alebo na emaili dziakovamonika@zoznam.sk, ale tak tiež na tel. čísle 0907874215. Cena náramku a výpočtu je spolu 65 eur + poštovne a balné 4,50 eur. Tvorba a výpočet trvá približne 3 týždne. Ďakujeme za vašu dôveru. Moon

Moon
Volám sa Moon, som spirituálna koučka a mentorka holistického učenia, toto učenie akceptuje človeka ako celok: má štyri dimenzie (telesnú, duševnú, spoločenskú a duchovnú) a tie treba plne akceptovať a podporovať. Jedine tak docielime zmenu v živote. Mám niekoľko ročnú prax ktorá bola a je bohatá na skúsenosti či zážitky, ktoré veľakrát nejde logikou vysvetliť...