Zastav sa!

Hmmm!

Zabudli sme sa smiať, zabudli sme myslieť na to, čo je dôležité, prehliadame krásu a nechávame sa strhnúť, mnoho vecí okolo nás sa deje tak, ako si to ani nedokážeme predstaviť a pravda mnohokrát bolí.
Nie je dobré zatvárať sa pred svetom a veriť, že tak je to dobré. Nikdy nevieš, kto potrebuje tvoju pomoc, ochranu, pocit istoty.
Ľudia prestali veriť v dobro a že aj v tej najsilnejšej víchrici existuje zátišie pred vetrom.
Skúsme to spolu, skúsme vnímať smútok spolužiaka, smútok matky, zmenu detí, hnev manžela, nechutenstvo kolegu, únavu predavačky, zaslzené oči doktora, ostražitosť policajta, ale aj príliš vľúdne chovanie cudzieho človeka alebo nadmerný záujem niekoho, komu dôverujete.
Násilie má mnoho podôb, je na nás, či ostaneme slepým. Už len tým, že neotočíš zrak, môžeš niekomu zachrániť život alebo celý jeho osud.
Čo keď práve ty si ten pozemský anjel, ktorý má opraviť zlomené krídlo?
Násilie vytvorili ľudia, z nudy a z programu ega, preto ak máš svoju dušu na správnom mieste, pomôž svojím záujmom, pomôž tým, že nebudeš veci prehliadať a mávať nad nešťastím rukou, čo keď v tej chvíli zlomíš ľudskú dušu na milión úlomkov, ktoré nedá dokopy už nikdy nikto.
Pomôž nám zachraňovať ľudskú dôstojnosť už len tým, že ti to nebude jedno.
Moja práca je náročná a stretávam sa s tou najhoršou ľudskou špinou, ktorú pomáham ľuďom pochopiť tak, aby našli mier a dokázali ďalej žiť, aby našli nový zmysel, chuť tu byť, ľudí pribúda, hyenizmu tiež, úchylností ani nevravím /ANO ja tomu rozumiem karmicky aj z energetického hľadiska, ale nie vždy človek sám takú skúšku zvládne/ a preto ťa prosíme, ak môžeš, vždy natiahni tú ruku smerom k pomoci. Spolu môžeme zmeniť svet.
Môžeme zachrániť dieťa, matku, muža, zvieratká, ľudské osudy. Pomôž nám meniť svet a naučiť ho láske.
Ďakujeme, že ti veci nie sú ľahostajné. Vždy sprav všetko, čo môžeš a dokážeš.
Byť ľudský ťa nič nestojí. Vidieť bolesť iného ťa neobmedzí, ak si na to netrúfneš, sám požiadaj niekoho z okolia o pomoc. Ak si v situácii, že si obeť, rozprávaj o tom, krič to do celého sveta, pošli signál, nebuď nikdy ticho a ver, že tvoje svetlo niekto uvidí a pomôže.
Je nás veľa, ktorým tvoja bolesť nie je ľahostajná.
Nikdy neostávaj na to sám/sama neboj sa niekomu zdôveriť, nik nemá právo nikomu nijako ubližovať, aj keď mnohokrát je v tom náprava karmického dlhu, bloku z minulého života, ale stále si nastavujeme nové pravidlá NÁPRAVY.
Preto nebuďme nikdy SLEPÍ ani POTICHU.

Ja nemám problém povedať, že som si sama prešla šikanou, terorom, mlátením, obťažovaním a sexuálnym zneužívaním. ANO bola som obeť, ale dnes som učiteľ vedomia a vďaka mojim skúsenostiam, dnes pomáham pochopiť prečo, ale tak tiež mnoho krát zasiahnuť v hodine 12tej.

Chaneling Moon.

Moon
Volám sa Moon, som spirituálna koučka a mentorka holistického učenia, toto učenie akceptuje človeka ako celok: má štyri dimenzie (telesnú, duševnú, spoločenskú a duchovnú) a tie treba plne akceptovať a podporovať. Jedine tak docielime zmenu v živote. Mám niekoľko ročnú prax ktorá bola a je bohatá na skúsenosti či zážitky, ktoré veľakrát nejde logikou vysvetliť...