Anjelsky odkaz pre vás.

Svetielko nádeje nech vám svieti. Všetko sa mení, a na svet prúdi mnoho lásky. Boh je prítomný. Boh nepatrí nikomu a predsa tu je pre každého. Zem sa otvára a ponúka nám lásku, hojnosť, šťastie, slobodu, mier.

Ponúka nám cez svetlo večnosti, odpustenie, už dnes sme lepší a mame možnosť cítiť zmenu. Áno,… aj ty ju cítiš, ale tak veľmi sa bojíš, že zabúdaš cítiť to krásne, nie je dôvod sa báť! Advent je pozemský program. Boh nedáva podmienky, ale ani výnimočné momenty, lebo on to ponuka stále, neobmedzené.

A ty vyberáš čo prijmeš. Pozemský život ma vlastne pravidlá, vaše, mnohé sa vám nepáčia, ale mnohé zas vo vás vytvárajú pokoj a harmóniu a jeden takýto čarovný čas nastáva, nech sa vo vašich srdciach deje čokoľvek. Zastavte sa, nadýchnite a vykročte s úsmevom na tvári. Sú tu nové začiatky, všetko zlé sa nakoniec vytratí a znova budete vnímať okolo seba radosť. Vlastne už okolo vás je, stačí otvoriť srdce a natiahnuť sa za pokojom a mierom. Anjeli ktorým požehnal Boh, spievajú, aby pohladili váš sluch, lebo dobro je pri nás. Vypočujte si ho. Svetlo preráža tmu a slnko zimu. Udeje sa toľko zázrakov, vlastne sa už dejú.

Na zem prichádza stvoriteľ a syn s ním kráča vedľa ženy, ktorá dotykom hľadí vaše srdcia. Uverte, že zázraky jestvujú. Uverte, že nie sme sami. Sebeckosť sme do vienka nedostali.

Všetko okolo je božím. Všetko ma svoj zámer aj to zle, ale nestavajte na tom svoju myseľ s prežitok, zle vnímajte ako učením. Svet je v zlatom plášti pokory. Matka Gaja nám odpúšťa a iné civilizácie pomáhajú ľuďom odhaliť pravdu. Nezavrhujte nič čomu nerozumiete, čomu neveríte, lebo aj to zle a smutne ma plášť tvojej pravdy a presvedčenie ťa cibri budovať tvoju vieru, vašu aj našu.

Pozri sa do očí tvojej lásky, dieťaťa, priateľa, rodiny,… v nich je celý tvoj aj váš svet. Zázrak je objatie, zázrak je teplá večera, zázrak je práca, zdravie, pocit istoty a bezpečia. Učiteľ je strach a zármutok. Zrieknuť sa tejto skúšky musíš ty sám. Všetko ma svoj zmysel. Stačí dôverovať. Svet je krásne miesto, svet je pod ochranou silných bytosti a samotného Stvoriteľa. Zaslúži si našu dôveru, pozornosť a lásku . Ak chceš sklop zrak a popros.

Bude ti odpustené, ale aj dane. Tak tiež nezabudni odpustiť sám seba. Budete sa ešte učiť, ale už dnes je lepšie, už dnes víťazi láska a stabilita. Uverte v zmenu, lebo ona tu je a čaká kým si ju posadíte za stôl so slovom na perách,… vitaj. Zhlboka sa nadýchnite a iba dýchajte. Kúzelný moment je už tu v hojnosti, radosti, v zdravý a prosperite. Kolektívne vedomie rastie. Želáme vám krásny pozemský advent. Moon

Moon
Volám sa Moon, som spirituálna koučka a mentorka holistického učenia, toto učenie akceptuje človeka ako celok: má štyri dimenzie (telesnú, duševnú, spoločenskú a duchovnú) a tie treba plne akceptovať a podporovať. Jedine tak docielime zmenu v živote. Mám niekoľko ročnú prax ktorá bola a je bohatá na skúsenosti či zážitky, ktoré veľakrát nejde logikou vysvetliť...