Niečo o mne

Ja verím, že dobro,… si vždy nájde cestu k nám.

 Volám sa Moon, som spirituálna koučka a mentorka holistického učenia, toto učenie akceptuje človeka ako celok: má štyri dimenzie (telesnú, duševnú, spoločenskú a duchovnú) a tie treba plne akceptovať a podporovať. Jedine tak docielime zmenu v živote.


Mám niekoľkoročnú prax, ktorá bola a je bohatá na skúsenosti, zážitky ktoré mnohokrát nejde logikou vysvetliť, mňa to proste veľmi baví. Okrem toho som  oddaná mamina, babka, milujúca manželka, sestra, čo vždy vie pochopiť, dcéra a priateľka. Rodina je pre mňa všetkým a preto vždy viem pochopiť váš problém z pozemského života. Preto sa snažím pre môjho klienta nájsť tú najlepšiu cestu, ktorá rezonuje s jeho vedomím a dušou. Ktorá prináša pozitívny zámer a pochopenie životného deja. Som človek, čo má veľké srdce a náruč, ktorá dokáže pomôcť. Nech sa deje čokoľvek, spoločne to vyriešime.

Kuk moje recenzie na FB stránke: Cesta nádeje Moon


   Taktiež sa venujem  osobnému a spirituálnemu rozvoju. Pomáham ľudom pochopiť veci medzi zemou a nebom. Som sprievodca medzi naším a ich svetom,… ja to volám Domov. Pomáham ľudom konať životnú nápravu, vďaka ktorej,… sa im zmení pohlaď na život a problém okolo nich (som napraviteľ, je to moja spirituálna úloha, ktorú som v láske prijala).


Ľudom ponukám sedenia, na ktorých pracujeme s odstránením blokov a vďaka tomu sa klient vie posunúť v osobnom živote, ak sa napravia krivdy, bloky, karmické dlžoby, naštartujeme osudovú líniu tým, že si dovolíme veci v sebe a okolo seba uzdraviť, zmeniť a ak pochopíme náš zámer duše, prečo sme sa rozhodli narodiť, potom pochopíme to,… čo tu na zemi je našim učením a cieľom.


Máme svoje programy učenia. Nie vždy konáme zodpovedne, je to forma učenia a preto, to prináša bloky v energetickom bio poli človeka.  Ideme v určitých životných vzorcoch svojho rodu a preberáme správanie, ktoré nám nie vždy zabezpečí správne sa začleniť do súkromného, ale aj spoločenského života. Tieto vzorce vieme pozmeniť vďaka tomu, že sa spoločne pozrieme, prečo sa to stalo, čo je za tým, ako z toho von a ako si vieme pomôcť tak, aby život okolo nás vytváral harmonický celok. Volá sa to čítanie akašického záznamu s vaším duchovným sprievodcom.


A ja vám v tom veľmi rada pomôžem.

Ponúka.

Vieš pracovať s PC, ovladaš trendy na sociálnych sieťach? Zaujíma ťa holistická/ ezoterika? Rozumieš energiam, kartám, kyvadlu, transformácii, éteru, bylinkam, kameňom? Venuješ sa osobnému rozvoju? Pracuješ na živnosť? Hľadáš pre seba miesto na stretávanie sa s ľuďmi/ klientmi?

No vidíš, ja hľadám kolegyňu, kamošku s ktorou sa spoločne potiahneme a budeme sa vzájomne učiť a pomáhať si vytvárať nové projekty, ktoré budú pomáhať ľuďom a svetu.

Ponúkam ti moje učenie za výmenu tvojej pomoci. Ponúkam ti férovosť, láskavosť, veľa smiechu a komplet zariadený príestor na tvoj rozvoj. ( holistická, ezoterika, spiritualita) Zaujalo ťa to? Zavolaj a porozprávame sá. Moja podmienka? Samostatnosť a dobré 💓, nápaditosť, tvorivosť, živnosť/ nemusí byť hneď na začiatku, komunikatívnosť a hlavné, aby sme si energetický sadli.💪💓🙏

Práca výhradne pre svetlo a zo svetlom. Stretneme sa určite osobné. Neponúkam prácu, ale ponúkam spoluprácu a fér cestu a konanie.( aj tvoj rast. Už teraz sa teším. Informácie buď cez stránku alebo telefonický.

Kde? Bytča
Kedy? Juj aj hneď.

Možno práve tebe odovzdám všetko čo viem a môžem. Hľadám si biznis kamošku, spriaznenú dušu na všetko, medzí zemou a nebom. Viem, že si tu.