Moja ponuka


Telefonicky/osobný výklad kariet

 Potrebujete okamžité odpovede na otázky, ktoré sa týkajú vášho zdravia, práce, partnerstva a lásky? Riešenie vašej životnej situácie vždy existuje.

Cena je 95 eur /30 min


Karmické sedenie

Ponukám 60 minútové telefonické, ale aj osobne sedenie,… odpovede na minulosť, prítomnosť, možnú budúcnosť, kliatby, porobenia, práca/čakry, karma, náprava, zdravie, láska, vzťahy. Pomôžem vám pochopiť, spracovať a prijať,… otázku PREČO.

Cena 250 eur/60 minút


Partnerské sedenie

Rieši sa problém vo vzťahu, možná náprava, porozumenie, komunikácia, konkrétny blok, tantrická energia, zmena myslenia, pracujeme s programom odpustenia, vďačnosti, nastavenie úrovne akceptovania sa a mnoho iného, všetko záleží od konkrétneho problému, čo máju klienti vo vzťahu.

Cena je 250 eur/60 minút


Očista obydlia na diaľku, ale aj fyzicky

Pozeráme dom/byt/pozemok akú ma energetickú zaťaž, geoblok, preberáme bloky a zbavujeme pozemok, dom, byt energetickej záťaže, zbavujeme domov od energetickej entity, ktorá spôsobuje bloky/ stratu financií,  zlé zdravie, opakované hádky, nevraživosť a problémy v rodine každého typu.

Cena je 350 eur + cestovné náklady


Poradenstvo

Je to jednoduchá stručná možnosť odpovedí, na vašich 5 jednoduchých otázok, buď cez zvukové sp. alebo telefonicky, poprípade osobne. Ako prebehne komunikácia volí klient sám.

Cena je 100 eur

Ponukám, súkromne aj verejne workshopy, prednášky, kurzy a osobne skupinové čítania, vystúpenia a možnosti vytvorenia programu na mieru pre klienta, zo sveta  spirituálnej ezoteriky, tematické spirituálne oslavy, svadby ako napríklad možnosť programu, cez výklady kariet, kamene, kyvadlo a iné. Cena je individuálna, info v správe alebo nám zavolaj a informuj sa o aktuálnej ponuke a cene.


Poradenstvo zdravia: Fytoterapia 

Ponukám vám bylinkové poradenstvo, bylinky, bloky tela aj duše. Poradím vám ohľadne vášho zdravia. Pozrieme sa spoločne na duchovnu príčinu vašej choroby, čiže blok duše.

Cena je 99 eur/30 minút tel. poradenstva


Biznis sedenie

Sedenie biznis energie: všetko ohľadne tvojich možnosti voči práci a zamestnaniam /vlohy, energia, na čo sa najviac hodíš, výpočet zisk, strata, úspešnosť v podnikaní, vhodný a nevhodný pracovný partner, názov firmy podľa energetického kódu úspešnosti, dátum spustenia na základe najvhodnejšieho dátumu pre energiu hojnosti. A mnoho iného. Na slovenskú už funguje niekoľko úspešných firiem, ktoré som pomohla ľudom rozbehnúť ,…úplne od základu, doslova od samotnej myšlienky až po spustenie samotného projektu.

Cena je 250 eur/60 minút


Osobný / Spirituálny koučing a mentorstvo

Pomôžem ti pochopiť veci medzi zemou a nebom, ale  ich aj prijať. Naučím ťa pracovať s tvojim darom, vysvetlím ti mnoho veci ktoré sa okolo teba deju a ukážem ti ako pracovať s vlastným energetickým poľom, poviem ti aké máš schopnosti a naučím ťa správne s energiou pracovať tak, aby bola prospešná pre teba a tvoje okolie.

Cena za sedenie je individuálna od 250 eur/hodina


Predmanželské/ Pred svadobné poradenstvo, koučing

V tomto roku som rozšírila moje služby o predmanželské a pred-svadobné poradenstvo: Mnoho neviest a ženíchov prechádza v tom obdoby dosť stresujúce chvíle, hlavne ak v rodine, nie sú dobre medziľudské vzťahy a snúbenci sú pod tlakom z okolia. Preto ponukám službu pod názvom Moja alebo naša ochrana,… počas tejto služby som snúbencom k dispozícii ako morálna a psychická podpora a radca v každej oblasti a pri každom ich rozhodnutí.

Cena je od 350 eur hodina /pár alebo jednotlivec + cestovné náklady


 Kyvadlo

Práca s nim, odpovede na vaše otázky cez odpoveď ANO/NIE.

Cena je 95 eur/30 minút


Liečenie tvojim minerálom na mieru

Podľa tvojej energie a blokád,… ti vypočítam ten správny kameň, ktorý ťa bude liečiť a učiť. A zároveň  harmonizovať tvoje telo a dušu. Ide iba o samotný výpočet, nie o kameň. Ak budeš mať záujem aj o kamienok v láske ti ho dodám.

Cena je 25 eur


Osobná afirmácia

Ponúkame službu osobnej afirmácie kde opisujeme zámer duše a v tom je aj informácia o anjeloch, klientom posielam stručný a jasný, konkrétny opis zámeru života a opis vášho Anjela strážneho s odkazom, ktorý smeruje k vám. Afirmácia vám pomôže veci okolo vás lepšie pochopiť a prijať. A uveriť, že tu nie ste sám, zdvihne vám sebavedomie a pomôže vám sa oveľa viac ľúbiť a liečiť vaše vnútro, vidieť svet krajšie.

Cena je 85 eur/30 minút


Liečenie vnútorného dieťaťa 

Liečba bolesti, traumy, opustenia, náprava vzťahu smerom k rodičom a k ľudom, čo nám počas detstva nejako ublížili. Liečenie vnútorného dieťaťa vám pomôže sa zbaviť starého vzorca, ktorý vám komplikuje život a vedome slobodne v láske rasť, rozvíjať sa. Sedenie prebieha iba osobne.

Cena je 190 eur/60 minút.


Vydymovanie objektov

Vykurovanie dymom z bylín a kadidiel bolo súčasťou každodenného života, dnes už to netradujeme a nekonáme, pri tom vykurovanie/vydymovanie ma užasne liečive vlastnosti a harmonizačné energie na obydlia, pozemky, zvieratá, ľudí a majetok. Vykurovanie ja osobne vnímam ako krásnu tradícii na ktorú treba znova poukázať. Pri vykurovaní sa sťahujú z priestorov zle entity, sťahujú sa choroby, kliatby a mnoho energeticky nečistého. Vykurovanie  predstavuje element vzduchu. Najčastejšie ide o očistu dymom priestoru, očistu osoby a tiež seba. Vykurovanie je umenie ktoré treba vrátiť do našich domovov.

Cena je 350 eur + cestovné náklady


Očista čakier

Ponukám vám harmonizáciu a prepojenie celého čakrového systému, aktiváciu a nabitie čakier. Liečime vibráciami a svetlom cez svetelne bytosti a moje energetické toky, entitové energie zviažem a človek sa cíti lepšie a veci okolo neho začnú fungovať cez pozitívne vibrácie. Pred čistením si všetko vysvetlime v komunikácii ktorú zvoli klient.

Cena je 320 eur


Výklad kariet

Výklad kariet cez zvukovú správu na FB alebo cez FB komunikáciu čiže Messenger, výklad nafotím alebo spravím krátky videozáznam a posielam v správe. Klient ma tak možnosť výklad vidieť, vo výklade ponukám aj opis.

Cena je 95 eur.


Terapia pre zvieratká

Máš svojho štvornohého miláčika, príde ti smutný, ubolený a nevieš čo mu je? Ponukám terapiu pre zvieratka, kde zistím príčinu tela a duše, službu je možne konať osobne, ale aj na diaľku, k práci budem potrebovať aj diagnózu od zverolekára v prípade choroby. Pri tejto službe je potrebné požiadať o cenovú ponuku a aktuálnu možnosť služby.


Holistické učenie

Vediem Holistickú kanceláriu a učenie v Bytči. Presadzujem teóriu, že ak sa chce človek z choroby skutočne vyliečiť, potrebuje pracovať na všetkých stupňoch ľudskej existencie: duša, duch, myseľ a telo. Pretože každá choroba má pôvod v psychike a v blokoch,… napríklad aj z minulých životov, karme, zákone rodokmeňov. Moja služba nie je náhrada za lekársku starostlivosť, všetko sa deje cez súhlas klienta.

O tejto službe a cene sa informuj. Na všetkom sa dohodneme, po krátkej konzultácii.


Ďakujeme za vašu dôveru, ak hľadáš službu ktorú nemáme v ponuke, kľudne napíš buď cez FB stránku alebo email. Všetko nájdeš v kontaktoch. Verím, že spoločne nájdeme cestu. Budem sa tešiť. Moon