Moje myšlienky

Nezaradené

Hodnota života.

Ako dieťa, som milovala váľať sa na lúke plnej margarétok, ako dieťa som si vždy vravela, že raz keď vyrastiem, budem mať plnú záhradu tejto krásky a hľa, sen sa splnil.

Mam síce 41 rokov, ale vôbec nevadí. Sen sa splní stále v ten správny čas. V záhradke mame aj kukučku hihihi viete ktorá to je?/rastlinka/

 Je krásne len tak sedieť a uvedomovať si cez to všetko, že šťastie ma úplne jednoduchý nádych životného diania.

Napriek všetkému, som šťastná. Mam zdravé, slušne deti, milujúceho manžela, prácu čo priam milujem, uvedomujem si jej hodnotu pre ľudí, moje okolie a hlavne pre mňa.

 Som zdravá. Moje deti a vnúčatá tiež, milujem ich najviac, uvedomujem si,

že čas, čo spolu mame je jedinečný.

Plnia sa mi jednoduché sny, fakt, že úplne jednoduché a cítim obrovskú pokoru, vďačnosť, lásku za to dobre, ale aj za to zle.

 Sú ľudia čo prišli, ublížili a zanechali spúšť, ale idem ďalej a dnes viem, že im ďakujem. Boli a sú situácie keď iba zodvihnem zrak a odovzdám Bohu, lebo sama neviem a nie vždy mám silu. Transformovala som sa tu ako človek, preto tiež cítim a mám emócie.

Vždy verím, delím sa, pomáham, chápem a ľúbim, ale aj bojujem s hnevom a pocitom slabosti. Učím sa zvládať ľudské programovanie mysle, tela aj duše.

Hodnotu vidím v slnku, vďaku v chlebe. Ochranu v priateľoch a rodine. Silu v manželstve a nádej v mojich deťoch.

 Nič na svete nie je dôležitejšie ako vnútorný pokoj aj keď okolo vás je hurikán. Ak nemáte vnútorný mier, búrka sa zmení na peklo a vy už z neho nikdy nevyleziete. Tak si nekomplikujte život slabosťou, hádkou, frustráciou, pohŕdaním a útokom. Všetko okolo nás má význam, človek okolo vás,… vás učí, nech je kým kôlvek a situácie?…tie  vás cibria.

Tak sa prestaňte hnevať na celý svet a začnite hľadať svoje šťastie, nechcite ho od okolia, naučte sa ho v prvom rade nájsť a darovať, ako ho dostať. Milujem voľnosť. Som divoká ako ta moja záhrada. Ak cítiš, že tužíš nájsť svoju cestu pokoja, rada pomôžem.

Mentorka a Koúčka spirituálnej cesty. Moon.

Nezaradené

Zámer a plán duše.

Dovoľme si veci prijať také aké sú, nebojujme, skôr prijmime a konajme posolstvo pre ktoré sme boli stvorení, akceptujme nevedomého a vedomého, každý z nás ma svoju cestu, stačí iba prijať že JING sa nezaobíde bez JANG.

Stačí v sebe prijať aj temnotu, dovoliť si to akceptovať a veriť, že bez tmy nie je svetlo, spirituálny neznamená dokonali, ale nebáť sa  démona tmy, lebo ho vnímame a prijali sme ho ako súčasť seba, ľudí, situácie a božieho plánu, učenia. /cez pochybnosť, pocit hľadania pravdy, spirituálne ego myslenie, jedno vravieť druhé konať, nebáť sa ukázať ľudskú stránku, netrestať sa za slabosť, ale dovoliť si učiť z nej.

Nie je dôležité ako to bude, ale to,… čo z nás voči tomu vyžaruje, preto zostaňte silnými v láske a v slobode. Dovoľte si prijať, že nevedomý človek si už nemusí dovoliť byť vedomím, lebo už nim mohol byť, nie je to jeho program, náš áno, ale bez posudzovania toho, aké to bude alebo nebude. Veríme v to a ďakujeme za každý malilinký posun, svet sa nezmení keď vegan bude trestať mäsožravca za jeho konanie, je to natiahnutie prstom a je potrebne, aby ľudstvo sa naučilo malilinkým krokom docieliť celok. V kruhu by sa mal nachádzať každý s každým a z každého kutá sveta, bez toho, aby jednej jediný cítil niečo voči niekomu po jeho pravici a ľavici.

Vtedy ZEM nastojí rovnosť ak sa plejadania spoja s ľudskou rasou a Boh pocíti rovnosť v názore a myslení jednoty celého vesmíru, nie len ľudí na zemi a to je krásny zámer učenia. Spojme svoje JING a JANG a nájdeme MIER a oslobodenie. Tvoj DÉMON je tvojou súčasťou a tvoj ANJEL je tvojim rozhodnutím žiť a konať, ale bez tmy,… nikdy nepochopíme silu slnka.

Stačí si uvedomiť bolesť ktorú sme zvládli a stačí sa o ňu podeliť bez slz v energii učenia. Prijmi, že si celok a následne si vyber stranu.

Nezaradené

Spiritualita človeka.

Nikdy sa nevzdávajte svojich snov, sny sú na to, aby naša duša vedela a viedla nás k tomu, čo sme už v minulom živote zvládli, čo sme už prežili, iba nás koriguje a vedie k tomu, čo milujeme a chceme, vedie nás k ceste byť sám sebou. Náš SEN je prežitý pocit, ktorý si duša pamätá, o ktorom vie, že to, v čo snívame, je naša podstata, čo sme niekedy tvorili, vedie nás cez sny k cieľu, ktorý nám má patriť, preto sa nikdy nevzdávajte toho, čo chcete, lebo tak sa vzdáte samých seba. Ja svoj sen žijem… skúste to tiež.

Nezaradené

Nádej.

Bolesť je prejavom nášho srdca, je cestou, ktorou sa chceme vydať, ale mnoho krát kráčame v tme, nevidíme to, čo je pravda a cieľ, preto sa deľte so svojou bolesťou, nie je dobré byť sám a potichu, nie je dobré zamknúť dvere a nepočuť zvonček pri dverách. Vyslovte prosbu, Boh sa postará, stačia dve slová Prosím pomôž …a Boh Vám pošle pomocníka, alebo vám dá silu, len nesmiete ostať sami, nesmiete kráčať bez priateľa, je jedno, v akej bude podobe,… príde, bude tu, pripravený Vás viesť. Verte v silu Božieho plánu, nech je akokoľvek ťažká pravda v našom ľudskom svete. Všetko zlé spoločne zvládneme, SOM TU. Pocit porozumenia nič nestojí ani jednu stranu, ani tú, ktorá dáva, ale ani tú, ktorá prijíma. Deľte sa o svoju silu s tými , ktorí ju potrebujú.

Nezaradené

Rovnováha.

Aké je jednoduché,… myslieť si, že môžeme, ale potom príde sila rovnováhy a všetko je zrazu iné a odznova sa učíme všetko chápať.

Nezaradené

Sila muža.

Vravíte!…povedal si, že ma budeš milovať a starať sa o mňa, povedal si, že budeš tu keď budem sama, povedal si, že to zvládneš a mesto toho si na to zabudol. Samé povedal si, samé mal si to, samé očakávania …milé dámy, ale zabudli ste na jedno, že aj muži chcú byť milovaní bez podmienok a pocitov zlyhania.

Jednoducho iba tu byť. Muž a žena sú rozdielne energie, muži potrebujú jednoduchosť, nepotrpia si na dokonalosti, iba na prežitom okamihu. Nepotrebujú mať splnených 20 bodov, aby mohli isť von so svojimi deťmi, oni jednoducho pôjdu, prežijú spoločný okamih vytvoria spomienky, radosť a hotovo. Nekomplikujú to.

Milá žena, to len ty si myslíš, že to tak chce tvoj muž, nie,… nie je to tak, lebo rozcuchané vlasy, spoločná káva na stole, ktorý zďaleka nevonia po čistiacom prostriedku je pre nich niečo, čo im vytvára pocit, že ich vnímame ,jednoducho sme tu …teraz.

Robíme milión veci, ale len tu jednu nie,… presne tu ktorú chce a to je byť neprehliadaný, byť tu vtedy, keď máju z času na čas depku, nerobiť pravidla, pravidlo je znakom povinnosti a to moc nemusia. Milá žena,…muž ma právo byť otcom, mužom, tvojím milencom a zároveň silným článkom rodiny. Tak mu to dovoľ a povedie ťa.

Neber mu právo milovať ťa,… je rovnako dôležitý pre teba, deti, matku, rodinu… ako aj ty pre neho,… milovaná žena. Vzťah je vždy o dvoch. Preto sa vzájomne rešpektujte, ak niečo pokazíte, napravte to. Povedzte prepáč mrzí ma to, mám zlý deň, nedarí sa nám v práci, som unavená ,…požiadajte ho o pomoc, radu, komunikujte s ním. Verím, že tento pohlaď ľudom pomôže v partnerskej kríze, nebojte sa naprávať, zákon lásky nejestvuje, láska je neobmedzená, bezhraničná. Nepozná silnejšieho súpera. Obaja ste rovnováha celku .Tak šup povedať mu ako ho milujete.

Nezaradené

Sila, ktorá nás ženie vpred.

Ďakujme každému, kto nás v živote posunul, ďakujme slze, bolesti, krivde, láske, žiaľu, klamstvu, priateľom, nepriateľom, strachu, pokore, hladu, zime, rodičom, učiteľom, zúfalstvu, ale aj smiechu a pocitu výnimočnosti. Ďakujme ľudom čo sklamali, každému čo podržal, čo prijal, odsúdil, vysmial sa, podporil, vysvetlil, každému čo bol a nebol pripravený na našu zmenu, každému čo udrel a kopol, veľmi ďakujme za lásku našej rodine, deťom, manželom, priateľom,… ľudom čo v nás uverili, ale aj tým,… čo sa vysmiali a ťukali si po čele, čo nám zlomili srdce a znova nás odkopli, keď sme sa snažili postaviť, skúškam, ktoré nás skoro pripravili o rozum, ale aj skoro život, ďakujme každému čo sa uprene díval do očí a venoval nám pozornosť a slovo sily,… vedomostiam, ktoré nám ukázali, že myslieť si o Bohu to, že iba cez konkrétne miesto/jedno jedine/ nám prinesie pokoj, bolo hanobením jeho bytia, ďakujme vetru, snehu a ohňu čo nás učili odskočiť a skloniť sa keď bolo potrebne, Matke Prírode čo nám ukázala svoju silu a krásu a dovolila nám vidieť silu, škriatka a vďaka tomu naše deti veria na jednorožce. Ďakujme vesmíru, že nám dovolil vnímať takú nekonečnu rozmanitosť a pravdu, ďakujme za seba, za motýľa, zvieratá, kvety, vodu, hviezdy, za sneh, hlinu, dážďovku, kameň. Bohu, že mi dovolil ho milovať a Anjelom čo vždy stoja pri mne a kontrolujú a strážia miesta, kde ja nie som, dušiam,… ktoré nám každý deň ukazujú, že sú tu a vďaka tomu sa nám ľahšie dýcha a znova mame silu sa postaviť od hrobu milujúceho a spojiť sa s nim duchovne a cítiť blízkosť nášho milovaného. Všetko nás učí, vytvára a cibrí, tešte sa zo života, verte mu, že čo tvori ma zmysel a svetelne bytosti vedia prečo teraz a prečo tak. Verte,… že Boh ma s nami krásny plán,… tak si dovoľte žiť. Ďakujme Vesmírnej a Duchovnej Matke, že sa vždy za nás prihovára. DOVOĽTE si tu byť a radujte sa aj z bolesti, lebo ta vám dovoľuje rasť. Život je krásny a preto o neho stojte. Chceli ste ho, rozhodli ste sa pre túto planétu na ktorú ste sa prišli učiť a naučiť sa sebe láske. Toto je dielo menom život, toto dielo ste si v slobode zvolili a verili v neho. Tak sa nevzdávajte, kráčajte, verte a dovoľte si získať, netrpieť, ľúbiť sa a mať všetko čo len chcete. Ľudia sú stvorení na Boží obraz, Boh nám ponúkol celistvosť a nekonečnosť vesmíru a múdrosť Matky Zeme. Večnosť harmónie, tak si to dovoľte mať. Ak niečo bolelo malo to tak byť,… ak niečo ťažilo bolo a je to vaše učenie, tak sa neľutujte, ale žite, je to vaša a ich voľba. Život za to stoji. Stačí mu veriť. Moon.

Nezaradené

Moja prvá myšlienka

Bolesť je prejavom nášho srdca, je cestou, ktorou sa chceme vydať, ale mnoho krát kráčame v tme, nevidíme to, čo je pravda a cieľ, preto sa deľte so svojou bolesťou, nie je dobré byť sám a potichu, nie je dobré zamknúť dvere a nepočuť zvonček pri dverách. Vyslovte prosbu, Boh sa postará, stačia dve slová Prosím pomôž …a Boh Vám pošle pomocníka, alebo vám dá silu, len nesmiete ostať sami, nesmiete kráčať bez priateľa, je jedno, v akej bude podobe,… príde, bude tu, pripravený Vás viesť. Verte v silu Božieho plánu, nech je akokoľvek ťažká pravda v našom ľudskom svete. Všetko zlé spoločne zvládneme, SOM TU. Pocit porozumenia nič nestojí ani jednu stranu, ani tú, ktorá dáva, ale ani tú, ktorá prijíma. Deľte sa o svoju silu s tými , ktorí ju potrebujú.